Na każdy temat

Rozmawiamy tutaj na każdy temat, serdecznie zapraszam wszystkich , którzy mają jakiś problem lub po prostu chcą poznać nowych ludzi i dobrze się bawić.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2006-10-01 13:12:12

SadAngel88

Moderator

9359081
Skąd: Orzysz
Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Porozmawiajmy o ludziach...

Drażnią mnie niektórzy ludzie.
Najbardziej dresiarze, kolesie wygoleni na łyso z kurtkami ze skaji..
Ludzie którzy myślą mięśniami niż mózgiem [może nie wiedza do czego on służy].
Mam do takich ludzi uraz, czasami nawet nie mogę na takich spojrzeć, a jak juz patrzę to wrednym wzrokiem, żeby nie odczuli we mnie "dobrze nastawionego człowieka".
Nie potrzebuje znajomości z takimi ludzmi, nie kiedy są tak nastawieni na wszystko co nas otacza.
Może pstępuje źle, może nie powinnam oceniać ludzi z góry po wygladzie, bo fakt, nie każdy dres jest pusty[ale to wyjatek jak jeden na milion] i ciężko takowego spotkac.

[Mówi się trudno, jestem osobą z charakterem.
Ci co mnie znają długo raczej to potwierdzą.]

Nie lubię też ludzi którzy myślą sobie "co to ja nie jestem"... eh.. i nie chodzi mi tu bynajmniej o egoizm..
"Kozaczenie" - też nie fajna sprawa. Pobiją kogoś za to że sobie stoi i mu wesoło bo np jest ze swoją dziewczyną.A takiemu "kozakowi" nie podoba si e to że ktoś ma dobry humor. Musi mu go zepsuć, a w najgorszym wybić parę zebów żeby ten uśmiech nie był juz taki szczery.
Boże, co się dzieje z tymi ludzmi.
Sterydy i inne  środki, na co to komu potrzebne? Robią tylko sieczkę z mózgu.
Mam a klasie dresa, nie lubimy się, zawsze do mnie sapał ale nigdy nie powiedział co o mnie myśli w cztery oczy, boi sie? Wiem że zawsze jak coś na mnie mamrocze pod nosem to tylko widze na sobie spojrzenie wszystkich, nikt nawet sie nie zaśmieje, czują chyba jakiś szacunek, bo wiele osób z mojej klasy to osoby "rozumne" tylko nie chcą wyrażać swoich pogladów na forum klasy, boją się że zostaną "zjedzone".

O ludziach mogłabym dużo pisac.. i na pewno jak ktoś jeszcze coś dopowie to się znowu rozpisze.
Może teraz poczekam na wasz głos w tej sprawie.


people think Im insane because im a sad all the time.... †

Offline

 

#2 2006-10-01 14:42:44

dorcia

Administrator

Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 381
Punktów :   

Re: Porozmawiajmy o ludziach...

Ja nie mam nic przeciwko łysym (mój chłopak jest łysy) i mysle, ze nie powinnaś osądzać ludzi po wyglądzie, to nie jest madre. Osoba z charakterem wg. mnie powinna postępować na odwrót, a nie spojrzy na kogoś i juz jest do niego uprzedzona (panie w podesz łym wieku tak robią). Ja nie lubie ludzi, którzy nie mają własnego zdania, tak jak np. osoby w twojej klasie, co by mnie obchodziło czy ktos mnie "zje", mówie to co myśle, a jak komuś nie pasuje to niech nie słucha. To że spojrzysz krzywo na kogoś to tylko świadczy o tobie i moze dlatego jesteś uprzedzona do dresów, bo sama nie dajesz się poznać, przecież nie każdy się lansuje, nie które osoby słuchają metalu czy techna też mają przecież różne charaktery i co do nich się usmiechać bo nie mają na sobie dresu? Nie rozumiem cię...

Offline

 

#3 2006-10-01 18:35:10

motylek_teczowy

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 150
Punktów :   

Re: Porozmawiajmy o ludziach...

Chwilka,dziewczyny bo żeby nie popaść ze skrajności w skrajność...każdy ma prawo do własnego zdania ale widzę,że muszę tu jednak podtrzymać zdanie Dorci ;D nio więc każdy ma prawo do indywidualności - jeden słucha techno (jak Ja i Moj chlopak) drugi metalu (jak moja psiapsiola) trzeci hh i wyglad czy nasz styl nie swiadczy o tym jacy jestesmy...grunt zeby wszyscy znalezli wspolny jezyk takie jest przynajmniej moje zdanie.Ja znam i dresikow i skejcikow i metalowcow...no o technomaniakach nie wspomne i wszyscy sa na serio spoko ludzmi.A ludzie zli sa wszedzie-nie trzeba wkladac kurtki ze skaji,czy ogolic glowe.Wyglad wiadomo mowi o Nas wiele.Ale jak ktos powiedzial "pozory myla".A "najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu"...moze taki maly apel?wiecej wyrozumialosci...sama mialam sporo doczynienia z nietolerancja i to nie jest fajne jak ludzie mowia cos zanim poznaja czlowieka...Nikt nie jest idealny,wiadomo.Jestesmy tylko ludzmi.Ale musimy sie tolerowc takimi jakimi jestesmy.Przeciez wlasnie z braku tolerancji narodzil sie rasizm,itp itd.Moze zanim kogos ocenimy po wygladzie to dajmy mu cokolwiek powiedziec...


})i({ życie to ulotne chwile jak tęczowe motyle })i({

Offline

 

#4 2006-10-01 23:05:35

SadAngel88

Moderator

9359081
Skąd: Orzysz
Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Re: Porozmawiajmy o ludziach...

Ja nie mam zamiaru się kłocić. To jest moje zdanie i mam prawo tak myślec[mam podstawy]
Tolerancyjna jestem,ale do czasu.
Łysych kolegów też mam, ale to nie dlatego że sa jakimiś dresami, kibolami czy Bóg wie kim, poprostu lubią. Wtedy nie mam nic przeciw. Każdy może być taki jaki zechce.
Ale mam do pewnych ludzi dystans.
I to się nie zmieni.


people think Im insane because im a sad all the time.... †

Offline

 

#5 2006-10-02 07:05:50

dorcia

Administrator

Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 381
Punktów :   

Re: Porozmawiajmy o ludziach...

SadAngel88 nikt nie ma zamiaru się kłócić My właśnie wyrażamy swoje zdanie-ty wyraziłaś swoje, a my swoje. Ale jak kogoś nie znacz i krzywo sie na niego spojrzysz to skad wiesz czy jest dresem czy kibolem skoro go nie znasz? Moze po prostu lubi sobie chodzić w dresach bo mu wygodnie

Offline

 

#6 2006-10-02 14:52:02

motylek_teczowy

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 150
Punktów :   

Re: Porozmawiajmy o ludziach...

Nio właśnie,żeby nie było ja nie zamierzam z nikim toczyć sporów o wymiarze ideowym po prostu wyrażam swoją opinię,nic poza tym. Przecież nikt nie musi się ze mną zgadzać piszę,co myślę,to wszystko. A to,że moja opinia może się różnić z czyimś stanowiskiem,nie znaczy że druga strona nie ma racji.Pozdrawiam Dorcię i SadAngel88!


})i({ życie to ulotne chwile jak tęczowe motyle })i({

Offline

 

#7 2006-10-06 23:26:52

gabi382

Bywalec

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 50
Punktów :   

Re: Porozmawiajmy o ludziach...

Hmm...ja też staram się nie uprzedzać do ludzi. Przykładowo do mojej klasy chodzi kilka osób z "wyższej " półki, czytaj dobrze zarabiający rodzice, same sukcesy. Wszyscy mi współczuli bo od razu z góry założyli że te osoby będą się "wozić". Mylili się te osoby może są pewne siebie(czego im zazdroszczę:D), ale NA PEWNO się nie wożą. Można z nimi normalnie pogadać. W ludziach trzeba dostrzegać...ludzi a nie otoczkę która wokół nich panuje.Trzeba innym dać szansę. Choć rozumiem cię SadAngel88 te wszystkie walki kibiców itd. no i fakt że niektórzy są o wiele silniejsi od nas...czasami jak przechodzę obok takiej grupki to aż mam gęsią skórkę.

Offline

 

#8 2006-10-07 12:02:00

SadAngel88

Moderator

9359081
Skąd: Orzysz
Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Re: Porozmawiajmy o ludziach...

A ja i tak nie lubię napakowanych dresów ;] i w dodatku łysych dresów ;P

[zdania nie zmienię]

Tacy ludzie poprostu wygladem mnie odrzucają od siebie... czuje sie wtedy zagrożona ;]

the end


people think Im insane because im a sad all the time.... †

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Niechorzu Sports Manager