Na każdy temat

Rozmawiamy tutaj na każdy temat, serdecznie zapraszam wszystkich , którzy mają jakiś problem lub po prostu chcą poznać nowych ludzi i dobrze się bawić.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2006-11-01 22:34:45

motylek_teczowy

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 150
Punktów :   

"Kochający inaczej"

Wiem,że zapewne poruszę jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów...ale jestem ciekawa jaki macie stosunek do homoseksualistów?czy uważacie,że to na tle ich chorób psychicznych rodzi się potrzeba miłości do tej samej płci?czy może z tym się rodzą,bo tak a nie inaczej układa się im kolejność zasad w łańcuchu DNA...Odsuwacie się od nich?wykluczacie ze społeczeństwa?czy są takimi jak heteroseksualiści???Jeżeli chodzi o moją opinię,to nic do nich nie mam.Niech sobie żyje kobieta z kobietą czy mężczyzna z mężczyzną.Ich sprawa,jak im się tak podoba.W końcu też są ludźmi.Jednak jeżeli chodzi o adopcję dzieci czy zapłodnień in-vitro dla takich par,to jestem przeciwna.Według mnie dziecko musi wychowywać się w tradycyjnym modelu rodziny,żeby być dobrze przygotowanym do dorosłego życia.Nie do przyjęcia jest koncepcja rodzic A, rodzic B.Rodzic to matka i ojciec.Nie mama i ciocia,czy tata i wujek.A Wy co o tym myślicie?


})i({ życie to ulotne chwile jak tęczowe motyle })i({

Offline

 

#2 2006-11-02 14:28:25

ba(D)ud

Lepszy bywalec

5150723
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-17
Posty: 81
Punktów :   
WWW

Re: "Kochający inaczej"

Wiem, że do takiego pierwszego lepszego geja czy lesbijki nie powinienem mieć żadnych problemów, jeśli bliżej go/jej nie poznałem jako osoby. ALE MAM. Po prostu nie umiem z takim/taką rozmawiać wiedząc o tym, że ten tego... Brzydzę się i cóż zrobić, taki odruch bezwarunkowy.
Co mnie totalnie dobija? Ah jak to wszyscy homo biegają z transparentami jaka to powinna być równość i jakie to homo jest świetne. Czy nie mogą tego zostawić dla siebie? Czy ja biegam po ulicy z tabliczką: "Zamierzam kochać się tylko z kobietami!" (dla tych co nie wiedzą: Nie biegam.). Dobra jesteś homo, spoko. Prośba jedna: nie szpanuj tym.
Adopcja dzieci?
Nauczycielka do Jasia: Przyprowadź jutro ojca do szkoły!
Jaś: Którego?

Ludzie litości... Coś podobnego miało by być normalne? Czy takie dziecko, "syn" dwóch ojców było by normalne psychicznie? Czy takiemu dziecku rówieśnicy pozwoliliby normalnie funkcjonować?
Jeśli homoseksualiści chcą być homoseksualistami - proszę bardzo. Niech tylko nie krzywdzą niewinnych dzieci z domów dziecka i niech tym nie szpanują, BO NORMALNIE NIE WYTRZYMAM!


^ W razie pożaru, przeczytaj powyższy tekst ^

Offline

 

#3 2006-11-02 21:20:04

motylek_teczowy

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 150
Punktów :   

Re: "Kochający inaczej"

Tak to prawda.Adopcji dzieci przez homoseksualistów mówię(my?)  NIE!!!!!!!!!!!! Wiadomo,że widok dwóch całujących się kobiet czy mężczyzn w miejscu publicznym by mnie zraził totalnie...dlatego równość równością,ale są jeszcze jakieś zasady...jakieś minimum etyki... Więc rozumiem Cię i faktycznie obnoszenie się z tym może być lekkim przesadyzmem nie na miejscu...


})i({ życie to ulotne chwile jak tęczowe motyle })i({

Offline

 

#4 2006-11-04 00:22:49

SadAngel88

Moderator

9359081
Skąd: Orzysz
Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Re: "Kochający inaczej"

No ja mam podobnie jak motylek.
Mam przyjaciela biseksualiste, z tego że bardziej woli chłopaków.
Nie mam do niego nic.
Homoseksualizm nie jest najgorszy sam w sobie.
Nie wnikam w to co oni tam sobie wyprawiają.
Ale adopcja dzieci... to już przesada.
Jakby to było: bedac dzieckiem gejów cieszyłoby Cie to? Przeciez zapytane w szkole dziecko na pytanie jak nazywa sie mama i tata na pewno nie chetnie odpowie Wojtek i Adam.
Dzieci w takich związkach jak dla mnie to niedopuszczalna rzecz i bede sie o to zawsze kłóciła.


people think Im insane because im a sad all the time.... †

Offline

 

#5 2006-11-04 23:01:31

tsubasa

Post-maniak

2632674
Skąd: mam to wiedzieć ? :PP
Zarejestrowany: 2006-09-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: "Kochający inaczej"

No,dokładnie.A ja nie mam zupełnie nic do yaoi :)Tak to się nazywa w mangach,oczywiście.To fakt,niech sobie robią co chcą,ale śluby,adopcje i wyzwalanie siebie nadwzajem to trochę przedada


Who i'ts person only for me?My special person,person only for me...

Offline

 

#6 2006-11-05 12:03:58

ba(D)ud

Lepszy bywalec

5150723
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-17
Posty: 81
Punktów :   
WWW

Re: "Kochający inaczej"

Czasem nie jestem przekonany, czy ktoś kto nie ma zupełnie NIC do homoseksualistów, naprawdę nie ma do nich zupełnie nic. Przykład tacy politycy: Każdy w okresie przedwyborczym zapewnia, że nie ma zupełnie NIC do nich, ale podejrzewam, że jakby jego syn/córka był/a homo, miałby do tego już COŚ. Czasem to jest taka zewnętrzna tolerancja, ale w środku się gotuje. I jeszcze autentyczna rozmowa z czata:
"A: kur** mać ja pie***** do **** z takim g... (i jeszcze dalej ciekawa wiązanka słowna)
B: Nie ma takiego powodu, który by upoważniał Cię do przeklinania chłopcze.
A: Też byś się wku**** gdyby twoja laska okazała się lesbijką i gdybyś się dowiedział, że chodzi z twoją siostrą"


^ W razie pożaru, przeczytaj powyższy tekst ^

Offline

 

#7 2006-11-05 14:31:21

tsubasa

Post-maniak

2632674
Skąd: mam to wiedzieć ? :PP
Zarejestrowany: 2006-09-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: "Kochający inaczej"

hehe No fakt,a ludzie lubią się wyzywać od geji i itp


Who i'ts person only for me?My special person,person only for me...

Offline

 

#8 2006-11-05 18:20:26

SadAngel88

Moderator

9359081
Skąd: Orzysz
Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Re: "Kochający inaczej"

Hmm... jak mi przyro że temu chłopcu sie nie udało w  zyciu
Każdego w życiu czekają niespodzianki ;]
Ale faktycznie, ja bym nie chciała żeby ktos z moijej rodziny okazał sie homo- lub biseksualistą.

To jednak przeszkadza w normalnym zyciu.
Ale ja jestem całkowicie neutralnie nastawiona do takich ludzi.


people think Im insane because im a sad all the time.... †

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Hamburg pies rasy akita