Na każdy temat

Rozmawiamy tutaj na każdy temat, serdecznie zapraszam wszystkich , którzy mają jakiś problem lub po prostu chcą poznać nowych ludzi i dobrze się bawić.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2006-10-20 16:29:49

dorcia

Administrator

Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 381
Punktów :   

Miłość czy przeyjaźń ?

Co byscie wybrały. Ważniejsza jest dla was miłość czy przyjaźń ?

Offline

 

#2 2006-10-20 19:42:40

siwuskaa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-10-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Miłość czy przeyjaźń ?

dla mnie chyba przyjazn jest wazniejsza, dlaczego??? bo nie raz mialam tak, ze jak mialam faceta to w zwiazu mi nie wychodzilo ale za to kuplami jestesmy naprawde dobrymi. wsumie to jedno wiaze sie z drugim bo ja nie wierze w milosc bez przyjzni, bo jezeli nie czujes ze naprawde lubisz druga osobe to o milosci chyba nie ma co mowic...

Offline

 

#3 2006-10-20 23:09:23

motylek_teczowy

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 150
Punktów :   

Re: Miłość czy przeyjaźń ?

Wiesz,to zależy.Jeżeli jest to pytanie typu"brac wróbla w garści czy gołąbka z dachu"to ja bym zawalczyła o miłość.Zresztą miłość to coś mocniejszego od przyjaźni jeżeli chodzi o kontakty damsko-męskie,bo faktycznie nie ma miłości bez przyjaźni,w końcu  to chodzi,żeby w związku mieć i Ukochanego i najlepszego Przyjaciela w jednej osobie.Ale wiadomo,że przyjaciół(mam tu na myśli mężczyzn-przyjaciół)można mieć paru,a kocha się tego Jedynego.Ale jeżeli w związku coś się zaczyna psuć,to zamiast myśleć albo miłość albo przyjaźń,to lepiej wybrać tą drugą opcję.Bo nawet jeżeli coś się nie ułoży,to zyska się przyjaciela.Ale jeżeli znowu powie się,że przyjaźń i tylko przyjaźń,to jeżeli jedna ze stron będzie sie tego 3mać a druga zajdzie nieco dalej z lokacją uczuć,to jest to bolesne dla tego,kto pokocha przyjaciela.No dobra już się zapędziłam w tym pisaniu powoli sama gubię wątek,ale mam nadzieję,że mnie zrozumieli forumowicze


})i({ życie to ulotne chwile jak tęczowe motyle })i({

Offline

 

#4 2006-10-21 00:57:40

SadAngel88

Moderator

9359081
Skąd: Orzysz
Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Re: Miłość czy przeyjaźń ?

Ulalla....

Według mnie obydwie panie wyżej mają troche racji...
Ja zawsze stawiałm na przyjaźń.
Przyjaciel na całe życie jest, prawdziwy przyjaciel to skarb, teraz o takiego trudno.
Ale miłości też bym nigdy się nie wyrzekła.
Miłość, rodzina, przyjaźń <---- te trzy rzeczy są dla mnie na równi. Staram sie  zadbać o każdą osobe z tych grup.
Nie zawsze jest łatwo wszystko  na jednej lini utrzymać,ale jakos daję radę ;]


people think Im insane because im a sad all the time.... †

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Hamburg pies rasy akita