Na każdy temat

Rozmawiamy tutaj na każdy temat, serdecznie zapraszam wszystkich , którzy mają jakiś problem lub po prostu chcą poznać nowych ludzi i dobrze się bawić.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2006-10-20 16:21:40

dorcia

Administrator

Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 381
Punktów :   

Porażki...

Jak je znosicie. Rozwiązujecie problem do konca czy moze odkładacie go na potem ? Wolicie być wtedy same czy może z kimś pogadać o tym, ze coś wam nie wyszło?
Ja np. wole rozmowe, jak nazbiera się we mnie zła energia to w koncu i tak wybucham, tylko z troche gorszym skutkiem

Offline

 

#2 2006-10-20 17:08:38

ba(D)ud

Lepszy bywalec

5150723
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-17
Posty: 81
Punktów :   
WWW

Re: Porażki...

Ja muszę sobie pożartować. Jak coś mi nie wyjdzie to wolę się osobiście z tego ponabijać, albo by ktoś ponabijał się ze mnie. Wtedy czuję, że cała sytuacja jest śmieszna i nie warto sobie nią zawracać głowy. Po prostu obracam porażki w żart.


^ W razie pożaru, przeczytaj powyższy tekst ^

Offline

 

#3 2006-10-20 23:17:54

motylek_teczowy

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 150
Punktów :   

Re: Porażki...

To zależy od tego,jaka była ta porażka jeżeli to jakieś bzdety,to mam polewkę ze swojej porażki a jeśli to coś bardziej poważnego,to potrzebuję rozmowy z kimś bliskim(najczęściej trafia na mojego chlopaka )i wtedy mu się wyżalam,wyzbede sie wszystkich negatywnych energii i od razu czuję ulgę.Nie umiałabym w sobie tego ukrywać,bo ja w ogóle nie umiem ukrywać uczuć.Taką już mam naturę


})i({ życie to ulotne chwile jak tęczowe motyle })i({

Offline

 

#4 2006-10-21 00:28:27

SadAngel88

Moderator

9359081
Skąd: Orzysz
Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Re: Porażki...

Jest pewno madre stwierdzenie, tylko nie pamiętam jak ono leci tak do końca, ale mniej wiecej, że kiedy stanie sie coś krępujacego potrafi smiac sie sam z siebie ;]

Ja potrafię.
A kiedy jestem z moja przyjaciółką i jakimiś postronnymi osobami to wszyscy sie zgarszają wtedy

Ja porażek sie nie boję.
Uczą mnie zawsze czegoś.
Przewaznie dziele się nimi z moim Łukaszem.
Ale cześciej w przemilczeniu nad nimi rozmyslam.


people think Im insane because im a sad all the time.... †

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Hamburg pies rasy akita