Na każdy temat

Rozmawiamy tutaj na każdy temat, serdecznie zapraszam wszystkich , którzy mają jakiś problem lub po prostu chcą poznać nowych ludzi i dobrze się bawić.


#1 2006-10-17 22:10:25

ba(D)ud

Lepszy bywalec

5150723
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-17
Posty: 81
Punktów :   
WWW

Efekt motyla

Są filmy, które mogę oglądać po kilka razy. New line cinema stworzyło takie dwa: Władca pierścieni - czemu? Zczaicie, gdy zobaczycie. Efekt motyla - czemu? Zczaicie, gdy zobaczycie i ZCZAICIE. Ten film nie można tylko zobaczyć. Po czymś takim, zakwalifikujecie go do lamusa. Jednak, gdy uda Wam się połapać o co tam biega... Zupełnie inna bajka. Sytuacje przedstawione w filmie łączą się w zgrabną całość, choć na początku nie wiemy nawet o czym tak dokładnie opowiada fabuła. Genialne! Doprawdy czułem się jakbym przeczytał świetną książkę.
   Wyobraźcie sobie, że możecie się cofać do czasu i miejsca swych wspomnień. Możecie je zmieniać i zobaczyć jakie te zmiany będą miały konsekwencje w przyszłości. Zamiast na studia, trafić do paki lub psychiatryka. Do psychiatryka? Dlaczego? Przecież ja tylko chciałem jeden szczegół zmienić.
   Polecam.


^ W razie pożaru, przeczytaj powyższy tekst ^

Offline

 

#2 2006-10-17 22:20:13

dorcia

Administrator

Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 381
Punktów :   

Re: Efekt motyla

A mozesz cos więcej napisać na temat tego filmu? To jest dramat, horror, a moze komedia (chociaz wątpie, ze to komedia po twoim opisie )
Ale brzmi zachęcająco

Offline

 

#3 2006-10-18 14:50:42

SadAngel88

Moderator

9359081
Skąd: Orzysz
Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Re: Efekt motyla

No napisał : film psychologiczny ;P

Ja go ogladałam, wszystko dobrze zrozumiałam po pierwszym obejrzeniu.
Swietny film!


people think Im insane because im a sad all the time.... †

Offline

 

#4 2006-10-18 15:14:13

dorcia

Administrator

Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 381
Punktów :   

Re: Efekt motyla

Upss...

To moze sobie obejże

Offline

 

#5 2006-10-18 15:43:33

ba(D)ud

Lepszy bywalec

5150723
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-17
Posty: 81
Punktów :   
WWW

Re: Efekt motyla

Celowo nie klasyfikowałem do gatunku, ponieważ nie jestem pewny, gdzie mógłbym go zaklasyfikować. A gdy człowiek nie jest czegoś pewien, nie powinien pierdoł gadać...
Jednak chyba nikt mnie nie wyśmieje, gdy stwierdzę, że film jest dramatem. Dramat człowieka, który się bawi w czasozmieniacz i ludzi na których wpływa.


^ W razie pożaru, przeczytaj powyższy tekst ^

Offline

 

#6 2006-10-18 15:45:20

motylek_teczowy

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 150
Punktów :   

Re: Efekt motyla

Jak każdy mam swoje ulubione filmy,które nigdy mi się nie znudzą i do tej mojej "klasyki" zaliczam priorytetowo "Lot Skazańców", z horrorów spodobały mi się "Walentynki" i "Ring" bo mają w sobie nutkę psychologiczną hehe komedie to oczywiście nieśmiertelni "Chłopaki nie płaczą" no i czasem luknę na produkcje panów z Z.F.Skurcz dodam tylko,że to kino amatorskie i ma specyficzne poczucie humoru...ale "Bułgarski pościkk" polecam tym,którzy lubią innowacje i udziwnienia w życiu hehe No to chyba byłoby na tyle jak na razie...


})i({ życie to ulotne chwile jak tęczowe motyle })i({

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Hamburg pies rasy akita