Na każdy temat

Rozmawiamy tutaj na każdy temat, serdecznie zapraszam wszystkich , którzy mają jakiś problem lub po prostu chcą poznać nowych ludzi i dobrze się bawić.


#1 2006-11-14 16:42:06

motylek_teczowy

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 150
Punktów :   

Mowa ciała :D

No właśnie...jakie sygnały są dla was oczywiste???Dokładniej chodzi mi o to,ile jesteście w stanie powiedzieć o człowieku,którego widzicie 15 minut a znacie 5 minut??? wiadomo,że często pozory mylą ale chodzi mi o takie pierwsze wrażenie mi osobiście dużo może powiedzieć o kimś strój,bo jest wizytówką naszego charakteru i stylu bycia wiadomo eleganccy ludzie są powściągliwi,ułożeni,mają wszystko zaplanowane etc. Luzacy nie przywiązują uwagi do tego jak wyglądają i mają latowe podejście do życia itd.Niom oczywiście jeżeli mówimy o subkulturach to już w ogóle możemy o kimś dużo wiedzieć znając wytyczne danej grupki (czego słuchają,co popierają itd).Niom i z twarzy można dużo wyczytać.Z rysów twarzyczki.Podobno osoby szczere mają szerokie i pełne usta,osoby inteligentne duże oczy,natomiast ludzie o wąskich ustach bywają dwulicowi.No jest jeszcze parę anatomicznych rzeczy mających też związek z naszą seksualnością,ale to może kiedy indziej opiszę


})i({ życie to ulotne chwile jak tęczowe motyle })i({

Offline

 

#2 2006-11-24 17:49:16

hanny

Bywalec

Zarejestrowany: 2006-09-23
Posty: 34
Punktów :   

Re: Mowa ciała :D

Ojj, z niektórymi stwierdzeniami co do stroju się z tobą nie zgadzam. Ja na co dzień wyglądam trochę "sztywno", bo tego wymaga moja praca, ale za to w weekendy całkowicie zmieniam swój wizerunek: wskakuję w jeansy, koszulki, adidasy. Strój w dużej mierze zależy od tego, gdzie pracujemy, a nie od tego, jaki mamy charakter. Najważniejsze, żeby był czysty i schludny. I przede wszystkim czyste buty, bo to one dużo mówią o człowieku. No, ale miało być o mowie ciała Ja np zawsze wiem, kiedy ktoś mnie okłamuje - wystarczy spojrzeć w oczy!! To one najwięcej mówią o człowieku.

Offline

 

#3 2006-11-25 12:04:21

tsubasa

Post-maniak

2632674
Skąd: mam to wiedzieć ? :PP
Zarejestrowany: 2006-09-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Mowa ciała :D

Czasami widzę że ktoś mnie nie lubi,nawet jeżeli bardzo nie chce mi tego pokazać.Ostatnio chyba coraz częściej
Zawsze zwracam uwagę na to jak człowiek mówi,jakie ma podejscie do różnych spraw.Widzę,kiedy człowiek trochę zabarwia sytuacje,chcąc polepszyć wizerunek samego siebie...


Who i'ts person only for me?My special person,person only for me...

Offline

 

#4 2006-11-25 18:28:53

SadAngel88

Moderator

9359081
Skąd: Orzysz
Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Re: Mowa ciała :D

Hmm.. a dla mnie kto jak się ubiera ma małe znaczenie.
Chociaz nie powiem-dres mnie troche odrzuca.
Nie zawsze, ale przewaznie.
Faktycznie-ludzkie oczy mówią o człowieku duuużo.. jezeli ktos odwraca ode mnie wzrok to nie zawsze znaczy że sie wstydzi ale raczej że nie ma ochoty na rozmowe.

Gesty, mimika, nerwowośc.. to tez daje do  myślenia.

Ja rozmawiając ludzi zwracam uwage na ich poglądy, na spojrzenie z perspektywy na życiowe sytuacje.
I po tym poznaje człowieka, czy warto go znac czy nie.. ;]

Szczera jestem,nie ma co


people think Im insane because im a sad all the time.... †

Offline

 

#5 2006-11-26 14:50:01

motylek_teczowy

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 150
Punktów :   

Re: Mowa ciała :D

Hehe no to widzę mam doczynienia ze znawczyniami ludzkiej psychiki no to teraz może trudniejsze zadanko: umiecie czytać ze zdjęć???czy widząc fotkę umiecie powiedzieć coś o danej osobie??? jestem bardzo ciekawa bo ja szczerze mówiąc ze zdjęć niewiele mogę stwierdzić ... zresztą wiele razy się okazywało,że po prostu pozory mylą!


})i({ życie to ulotne chwile jak tęczowe motyle })i({

Offline

 

#6 2006-11-26 20:05:42

tsubasa

Post-maniak

2632674
Skąd: mam to wiedzieć ? :PP
Zarejestrowany: 2006-09-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Mowa ciała :D

a jak ktoś wychodzi beznadziejnie na zdjęciach?jak ja?ups,ja nie tylkona zdjęciach wychodzę beznadziejnie:DD


Who i'ts person only for me?My special person,person only for me...

Offline

 

#7 2006-12-11 16:09:25

SadAngel88

Moderator

9359081
Skąd: Orzysz
Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Re: Mowa ciała :D

Ze zdjecia mozna ttylko zgadaywac moim zdaniem.
Ale czasami da sie wyczytac coś.. zwłaszcza gdy osobę się zna.
Bo u nieznajomej osoby trudno cokolwiek okreslić.
Takie moje zdanie ;]


people think Im insane because im a sad all the time.... †

Offline

 

#8 2006-12-18 22:02:52

ba(D)ud

Lepszy bywalec

5150723
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-17
Posty: 81
Punktów :   
WWW

Re: Mowa ciała :D

Ja tam na zdjęciach zawsze robię głupie miny. Można zatem wiele z nich o mnie wyczytać ...


^ W razie pożaru, przeczytaj powyższy tekst ^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Hamburg pies rasy akita