Na każdy temat

Rozmawiamy tutaj na każdy temat, serdecznie zapraszam wszystkich , którzy mają jakiś problem lub po prostu chcą poznać nowych ludzi i dobrze się bawić.


#1 2016-08-13 11:08:24

dalia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-08-13
Posty: 2
Punktów :   

Ciekawe płytki do przedpokoju

Witam wszystkich serdecznie. Plnujemy własnie remont przedpokoju. Chcemy w miejsce parkietu położyć płytki (naszym zdaniem będzie to bardziej funkcjonalne). Mimo że nasz przedpokój jest bardzo mały to zastanawiamy się nad wyborem jakichś ciekawych (chodzi o design) płytek by nadać temu miejscu nieco wyrazu. Ściany są białe, dodatki czarne, meble również dlatego najchętniej widzielibyśmy tam grafitowe lub czarne płytki, mój typ na dziś to te płytki: http://www.paradyz.com/plytki/tarasowe-salon/taranto bo bardzo podoba mi się ich zwór w kolorze grafitowym. Dodatkowo myślę, że nadadzą pomieszczeniu charakteru. Zastanawiam się tylko czy dobrym pomysłem jest wersja płytek z połyskiem, czy nie lepsze byłyby jednak matowe? W przedpokoju zwykle zostawiamy obuwie wierzchnie, wchodzimy wprost z dworu i zastanawiam się co będzie optymalne. Może coś doradzicie?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Hamburg pies rasy akita