Na każdy temat

Rozmawiamy tutaj na każdy temat, serdecznie zapraszam wszystkich , którzy mają jakiś problem lub po prostu chcą poznać nowych ludzi i dobrze się bawić.


  • Index
  •  » NAUKA
  •  » Szkolenia dla właścicieli firm

#1 2016-02-15 19:52:29

Matylda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-22
Posty: 12
Punktów :   

Szkolenia dla właścicieli firm

Na zlecenie Urzędu Miasta Łodzi firma BDB AGOS zaprasza na szkolenia specjalistyczne z zakresu problematyki bilansowej i podatkowej obejmującej zarówno podmioty gospodarcze jak i biura rachunkowe. Agos prowadzi swoje szkolenia już ponad 10 lat i posiada spore doświadczenie w tym zakresie.  To szkolenia z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatków i prawa handlowego. Szkoleniowcy to doświadczeni praktycy, którzy przekazywaną wiedzę teoretyczną wspierają blokiem ćwiczeń z zakresu objętego wykładem.
BDB AGOS Sp. z o.o. jest spółką biegłych rewidentów, która dzięki swemu doświadczeniu i wiedzy już od ponad dziesięciu lat obsługuje sprawnie i kompleksowo, zarówno firmy już działające na rynku, jak i firmy nowe które niedawno powstały. Ich oferta jest „szyta na miarę” i dopasowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Profesjonalne usługi są zgodne z oczekiwaniami rynku. Wszystkie usługi dostępne są w czterech językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim i włoskim. Ponadto firma prowadzi programy szkoleniowe finansowane ze środków unijnych zarówno dla osób pracujących, jak i dla osób bezrobotnych, przyczyniając się tym samym do podwyższania kwalifikacji zawodowych pracowników i aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych na terenie woj. łódzkiego.

Offline

 

#2 2016-08-06 11:33:35

Zelba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-07
Posty: 6
Punktów :   

Re: Szkolenia dla właścicieli firm

Dla pracodawców ciekawym jest szkolenie z zakresu finansowego i pozafinansowego systemu motywacji pracowników. Już w czasie studiów interesowałam się polityką kadrową w przedsiębiorstwach. Zajmowałam się analizą wpływu systemu na fluktuację kadr. Program szkolenia z nowoczesnych metod motywacji pracowników http://www.academyofbusiness.pl/pl/szko … nikow,117/ . Wykorzystanie kamery, nowoczesne podejście trenera, dwuczynnikowa teoria Herzberga  to zawsze mnie interesowało. Myślę że takie szkolenie z pewnością przyda się menadżerom.

Offline

 

#3 2019-06-08 18:35:54

mielecki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-06-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Szkolenia dla właścicieli firm

Polecam szkolenia z zarządzania https://www.szkolenia-semper.pl/szkolenia-zarzadzanie. Na czerwiec jest obecnie 15 terminów i tematów, które przedstawiane będą w większych miastach w Polsce takich jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk czy Zakopane

Offline

 
  • Index
  •  » NAUKA
  •  » Szkolenia dla właścicieli firm

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Hamburg pies rasy akita