Na każdy temat

Rozmawiamy tutaj na każdy temat, serdecznie zapraszam wszystkich , którzy mają jakiś problem lub po prostu chcą poznać nowych ludzi i dobrze się bawić.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2006-10-07 20:12:32

dorcia

Administrator

Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 381
Punktów :   

Domowe sposoby na...

zadbane stopy, dłonie i paznokcie. Znacie jakiś ??

Dłonie:

Maseczka z ziemniaka - gotujemy dwa ziemniaczki, rozgniatamy je tworząc puree, dodajemy 2 łyżki oliwy z oliwek ( lub oleju), odrobinę mleka i tak powstałą masę nakładamy na dłonie.


Paznokcie:

Moczenie w oliwie z oliwek– codzienne moczenie paznokci w ciepłej oliwie oliwek doskonale wpływa na kondycję paznokci.


A na stopy nie znam

Offline

 

#2 2006-11-11 19:18:06

gabi382

Bywalec

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 50
Punktów :   

Re: Domowe sposoby na...

Miód dobrze działa na usta: nakładacie odrobinę miodu na usta i trzymacie kilka minut, a potem można zlizać . dobry peeling

Offline

 

#3 2006-11-11 21:13:26

motylek_teczowy

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 150
Punktów :   

Re: Domowe sposoby na...

Maseczka z ziemniaczka też jest mi znana ale w troszkę innym składzie gotujemy ziemniaczka dodajemy mleczka i łyżkę miodu...a potem nakładamy cieplutką na buzię podobno wpływa dobrze na cerę suchą i naczynkową wczoraj ją sobie robiłam i jestem średnio zadowolona...bo nadal mi się wysusza skórka na nosku a kremy nawilżające niestety nie pomagają a czasem nawet jeszcze bardziej wysuszają może Wy mi jakoś pomożecie???kremik Garniera "Ultra Świeżość" nie pomaga mi na łuszczący się naskórek Soraya też bez rewelacji...no i Avon naturals "Soya i Lemongrass" też taki sobie... no to liczę na waszą pomoc


})i({ życie to ulotne chwile jak tęczowe motyle })i({

Offline

 

#4 2014-10-13 19:51:43

Mia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: Domowe sposoby na...

ja polecam nałożenie jakiegoś dobrego kremu na dlonie i bawełnianych rękawiczek na noc - działa rewelacyjnie

Offline

 

#5 2016-03-01 19:51:02

lewkonia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-06
Posty: 6
Punktów :   

Re: Domowe sposoby na...

Ja mam cerę raczej suchą i stosuję kilka maseczek tak zwanych "domowych". Bardzo dobra jest maseczka na bazie lnu i naparu z kwiatów rumianku. Działa kojąco (to pewnie zasługa rumianku) a do tego przyjemnie pachnie. Co do szczegółów jak przygotować to odsyłam tutaj: http://www.zdrowienacodzien.pl/a-73-dom … y-suchej-/ Jest precyzyjnie wyjaśnione więc nie będę powielać informacji. Kiedyś stosowałam maseczkę jajeczną, ale moja skóra jakoś średnio ją tolerowała no i nie byłam do końca przekonana, czy ona mi coś daje, więc zaniechałam. Dobra jest też maseczka z drożdży (drożdże + mleko + miód) - ale najpierw warto sprawdzić, czy będzie nam służyła - nakładając np. tylko na część twarzy. I to chyba wszystko jeśli idzie o domowe maseczki. A apteczno - drogeryjnych stosuję maseczkę z glinki oraz maseczkę ściągającą z ogórka - bardzo skuteczne.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Niechorzu Sports Manager