Na każdy temat

Rozmawiamy tutaj na każdy temat, serdecznie zapraszam wszystkich , którzy mają jakiś problem lub po prostu chcą poznać nowych ludzi i dobrze się bawić.


#1 2015-08-11 21:14:02

Zelba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-07
Posty: 6
Punktów :   

Mięsnie u dziewczyny

Witam. Od jakiegoś czasu chodzę regularnie na siłownie. Wiadomo - nie chce zostać kulturystka czy coś, ale nie ukrywam, że umięśnione ciało to mój cel. Nie chce przesadzić w żadną stronę dlatego ćwiczę pod okiem trenera personalnego. Co prawda jeszcze go o to nie pytałam, ale planuje przyjmować coś takiego: https://www.bcaa.pl/trec-nutrition/trec … -1482.html Czy są tu może osoby, które mają jakieś doświadczenia z tymi specyfikami? Zależy mi szczególnie na opisie jak działają (co do zasady) no i który najlepiej byłoby wybrać. Nie mam żadnych doświadczeń z odzywkami czy innymi produktami tego typu, moja przygoda z siłownia jest na tyle krótka że nie zdążyłam się "wciągnąć w temat". Z drugiej jednak strony jest też na tyle długa, że to czas najwyższy pomyśleć o przyroście masy mięśniowej nie tylko o trenowaniu dla samego trenowania. Ciekawa jestem czy są na tym forum inne dziewczyny chodzące na siłownie? Jakby coś - odezwijcie się

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Niechorzu Sports Manager