Na każdy temat

Rozmawiamy tutaj na każdy temat, serdecznie zapraszam wszystkich , którzy mają jakiś problem lub po prostu chcą poznać nowych ludzi i dobrze się bawić.


  • Index
  •  » INNE
  •  » Uwaga! Uwaga! Mam temat!

#1 2007-01-07 22:03:12

ba(D)ud

Lepszy bywalec

5150723
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-17
Posty: 81
Punktów :   
WWW

Uwaga! Uwaga! Mam temat!

ZARÓB PIENIĄDZE SIEDZĄC W DOMU! Chciałbym przekazać Ci sposób który niedawno wpadł mi w ręce. Sposób dotyczący możliwości zarobienia sporej sumki pieniędzy przez Internet siedząc w domu i poświęcając trochę czasu. Wystarczy godzinka dziennie, podstawowa znajomość Worda i jakiegoś edytora poczty elektronicznej a potem tylko kasa płynie Z góry zaznaczam że nie są to te sposoby które polegają na kilku godzinnym bezsensownym klikaniu na bannery i linki. Polega to po prostu na rozsyłaniu maili. Jeśli Cię zainteresowałem na tyle że chcesz otrzymać szczegółowe informacje na ten temat napisz do mnie (***@interia.pl) po prostu na tą informację a wyśle Ci plik w Wordzie w którym wszystko jest konkretnie opisane. Dowiesz się z niego o co dokładnie chodzi i co robić żeby zarobić sporo kasy. Mogę Ci tylko zdradzić że sam osobiście zajmuje się tym od około 1 miesiąca i już mam pewne zyski (dodam, że kwota 300zł na 2 tygodnie to praktycznie minimum ), a liczę teraz na jeszcze większe. Liczę że napiszesz do mnie i że będziesz zainteresowany bo naprawdę warto. Nie jest to żadne naciąganie ani nic - to działa i to dobrze dlatego nie boje się rozpowszechniać tego i podpisywać się pod tym bo sam zarobiłem na tym już sporo a myślę że to dopiero początek Wielu milionerów od tego zaczynało! Trzeba mieć tylko dobre pomysły na reklamę lub na rozsyłanie maili odpowiednim ludziom. Wielu ludźi pomyśli że to następne naciąganie,nie przekonasz się zanim nie spróbujesz a twoja szansa na wymarzone kieszonkowe czy też lepsze zarobki przejdzie ci koło nosa. Więc spróbuj! Od razu mówie że jest to całkowicie legalne I NIE POLEGA NA BEZSENSOWNYM KLIKANIU W BANERKI i dostawaniu głupich reklam raz na pół roku za które zapłacą 0,05centa na 7 miesięcy przecież to jest śmieszne ręcze że na pewno zarobisz WIĘC SPRÓBUJ Jeżeli chcesz dostać dodatkowe informacje to napisz ***@interia.pl Pozdrawiam Tomasz

Co Wy na to? Cenzurowałem e-maila, bo nie chce dzielić się tym majątkiem, który mi psia krew Tomasz obiecuje za nic nie robienie...


^ W razie pożaru, przeczytaj powyższy tekst ^

Offline

 

#2 2007-01-09 16:41:41

tsubasa

Post-maniak

2632674
Skąd: mam to wiedzieć ? :PP
Zarejestrowany: 2006-09-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Uwaga! Uwaga! Mam temat!

Nie radzę.Nie żebym zazdrościła ale coś mi sie zdaje że zamiast informacji pan przesłał by ci wirusa w załączniku,a jakby faktycznie chodziło o taką kasę to by się z nią nie dzielił.Naprawde.Tak więc ja bym skasowała tego meila,chyba że masz ochotę tłuc się po naprawiaczach i sklepach.


Who i'ts person only for me?My special person,person only for me...

Offline

 

#3 2007-01-09 20:12:19

SadAngel88

Moderator

9359081
Skąd: Orzysz
Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga! Uwaga! Mam temat!

Hahhaa... dostałam to samo pewnego pieknego razu.
Ale podziękowałam.
W tym jest jakiś haczyk......
Można stracić choćby te głupie pierwsze zainwestowane pieniadze


people think Im insane because im a sad all the time.... †

Offline

 

#4 2007-01-10 18:24:45

ba(D)ud

Lepszy bywalec

5150723
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-17
Posty: 81
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga! Uwaga! Mam temat!

O widzę że nie dalibyście się nabrać. Ja wiem dokładnie co to jest.
Jest to tekst wygenerowany przez jakiegoś zioma, który zajmuje się spamem. Ładuje cosik takiego do bota i ustawia go by odwiedzał blogi czy inne śmieci i zostawiał tam taki tekst. Pierwszy lepszy naiwniak pisze e-maila pod wskazany adres i co? I bot dostaje adres e-mail adresata. Takim oto sposobem codziennie jest w stanie rozsyłać nam tysiące reklam.
Podobnie działają łańcuszki szczęścia (e-mailowe o wiele groźniejsze, na gg radzę nie odpalać linków).
Rośniecie w moich oczach, Wy którzy nie dalibyście się złapać .


^ W razie pożaru, przeczytaj powyższy tekst ^

Offline

 

#5 2007-01-10 18:47:20

SadAngel88

Moderator

9359081
Skąd: Orzysz
Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga! Uwaga! Mam temat!

NO widzisz

"A ja rosnę i rosnę... na na na... i niedługo przerosnę..na na na... mamę, tatę....i siooostrę " hehe


people think Im insane because im a sad all the time.... †

Offline

 
  • Index
  •  » INNE
  •  » Uwaga! Uwaga! Mam temat!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Hamburg pies rasy akita