Na każdy temat

Rozmawiamy tutaj na każdy temat, serdecznie zapraszam wszystkich , którzy mają jakiś problem lub po prostu chcą poznać nowych ludzi i dobrze się bawić.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2006-12-29 20:42:22

tsubasa

Post-maniak

2632674
Skąd: mam to wiedzieć ? :PP
Zarejestrowany: 2006-09-22
Posty: 146
Punktów :   

Wegetarianizm

W tym przypadku wielu ludzi jest nietolerancyjnych,czego nie rozumiem.Przecież to chyba wybór tylko tych co nie jedzą,co obchodzi innych co trafia do czyjegoś żołądka.A najgorsze jest to ,że niektórych to śmieszy i zaczynają się wyzwiska typu warzywojad i t p :-/


Who i'ts person only for me?My special person,person only for me...

Offline

 

#2 2006-12-29 21:01:34

ba(D)ud

Lepszy bywalec

5150723
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-17
Posty: 81
Punktów :   
WWW

Re: Wegetarianizm

Jeśli jest jak mówisz to nie wiem kto w tym przypadku jest śmieszniejszy. Czy wegetarianin, czy może ten czubek, co to na cudzy talerz zagląda?


^ W razie pożaru, przeczytaj powyższy tekst ^

Offline

 

#3 2007-01-01 20:29:40

motylek_teczowy

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 150
Punktów :   

Re: Wegetarianizm

każdy robi to co lubi bo człowiek ma prawo do szeroko rozumianej wolności.Czy ktoś wsuwa warzywka i serki feta czy wchłania balerony i boczki to nie ma większego znaczenia.Z byciem sobą jest nam do twarzy.I nie wstydźmy się jakiejkolwiek inności i wyróżniania w tłumie ktoś na obiad wszamie schaboszczaka-spoko drugi się obrzydzi na widok kotleta i sięgnie po sałatkę warzywną-luzik. Mi to w niczym absolutnie nie przeszkadza


})i({ życie to ulotne chwile jak tęczowe motyle })i({

Offline

 

#4 2007-01-02 19:33:55

gabi382

Bywalec

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 50
Punktów :   

Re: Wegetarianizm

Zgadzam się z motylem, nieważne co jemy, ważne jacy jesteśmy i abyśmy sobą pozostali . Tyle się teraz mówi o tolerancji, a w najbłachszych sprawach czasami człowiek człowiekowi wilkiem. Nie należy się zbytnio przejmować takimi ludźmi, co "zaglądają ludziom w talerze" jak to określił ba(D)ud bo to tylko świadczy o ich ograniczeniu. A na osłodę to się nie martw oni [powoli przyjmują po prostu do świadomości to że nie jesz mięsa, ale jak już się przyzwyczją i np. zobaczą że na zdrowie ci to wyszło (masz ładną cerę, schudłaś, poprawiła ci się kondycja i samopoczucie etc. ,etc.)to kto wie może sami się na wegetarianizm przeżucą?? ;P

Offline

 

#5 2007-01-02 20:39:32

tsubasa

Post-maniak

2632674
Skąd: mam to wiedzieć ? :PP
Zarejestrowany: 2006-09-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Wegetarianizm

O,akurat chudnąć nie muszę,mam z 10 kilo niedowagi od jakiejś pierwszej klasy,jestem blada,porównalnie do trupa,samopoczucie to w zależności od nastroju no,ale nawet moja rodzina ze wsi się przyzwyczaja-zamiast schabowego jadłam sałatkę i patrzyli się na mnie tylko trochę bardziej jak na wariatkę niż zwykle ;-)


Who i'ts person only for me?My special person,person only for me...

Offline

 

#6 2007-01-04 20:37:41

ba(D)ud

Lepszy bywalec

5150723
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-17
Posty: 81
Punktów :   
WWW

Re: Wegetarianizm

gabi382 napisał:

np. zobaczą że na zdrowie ci to wyszło (masz ładną cerę, schudłaś, poprawiła ci się kondycja i samopoczucie etc. ,etc.)to kto wie może sami się na wegetarianizm przeżucą?? ;P

Nie jestem przekonany czy wegetarianizm może wyjść na zdrowie. Na samych warzywkach siła za trzy dni... Owszem diety wegetarianskie jak ktoś naprawde potrzebuje, ale jak nie? To tolerancja tolerancją, ale trzeba przyznać, że (conajmniej) troszkę sobie szkodzi.


^ W razie pożaru, przeczytaj powyższy tekst ^

Offline

 

#7 2007-01-07 10:24:10

tsubasa

Post-maniak

2632674
Skąd: mam to wiedzieć ? :PP
Zarejestrowany: 2006-09-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Wegetarianizm

No cóż,to zależy.Ja sobie szkodzę bo ostatnio jak się kłóciłam z rodzicami to byłam skłonna wrzasnąć "nigdy nie będzie jadła mięsa nawet jakbym miała dostać anemii i zdechnąć,dajcie mi spokój i idzcie wcinać kiełbasę" a moja mama tak się przejeła ze mi kupiła kotlety sojowe.I wiecie co?Dobre są:PP


Who i'ts person only for me?My special person,person only for me...

Offline

 

#8 2007-01-07 18:55:14

SadAngel88

Moderator

9359081
Skąd: Orzysz
Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Re: Wegetarianizm

Wiem [co do kotletów sojowych bo czasem sama jadam ]

Ogólnie o wegetrianizmie  mogę długo mówić.
To jest rzeczywiście sposób bycia i nas własny wybór dotyczacu gustu, a o gustach się nie dyskutuje.

Mam przyjaciółkę która odkąd usłyszała ode mnie z czego robi się parówki przestała jesc mięso : D
Od gimnazjum do dziś jest wegetarianką.
nawet jajek nie je.
Niczego co od zwierząt pochodzi.

Powiem szczerze że ja raczej bym tyle nie wytrzymała
Raczej muszę od czasu do czasu zjeść kanapkę z wędlinką
Tylko szkoda mi tych biednych zwierzątek
a szczególnie kotów, psów i koni z których obcokrajowcy robią podobnież bardzo dobre dania..
eh


people think Im insane because im a sad all the time.... †

Offline

 

#9 2007-01-07 19:09:57

tsubasa

Post-maniak

2632674
Skąd: mam to wiedzieć ? :PP
Zarejestrowany: 2006-09-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Wegetarianizm

A z czego robią te parówki?
To ona jest veganką...
Ja bym nie mogla bo bym odrazu umarła,warzywa warzywa i tylko warzywa.Mleeeko chcem


Who i'ts person only for me?My special person,person only for me...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Hamburg pies rasy akita