Na każdy temat

Rozmawiamy tutaj na każdy temat, serdecznie zapraszam wszystkich , którzy mają jakiś problem lub po prostu chcą poznać nowych ludzi i dobrze się bawić.


#16 2006-11-16 21:46:23

SadAngel88

Moderator

9359081
Skąd: Orzysz
Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Re: Rydzykowa społeczność.

Łoł... fajna zabawa musiała być jak te karty tak sobie leciały
u nas raz spadła "niechcący" doniczka z kwiatami
i uderzyła jednego kolesia w głowe..
no ale to nie o ksiedzu..

O księdzu... czytać nie umie.. i dlatego gdy doszedł do nasze parafii to msze sie wydłuzyły o 30 minut


people think Im insane because im a sad all the time.... †

Offline

 

#17 2006-11-18 03:23:27

dorcia

Administrator

Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 381
Punktów :   

Re: Rydzykowa społeczność.

ba(D)ud napisał:

A nam ksiądz wyrzucił dziś na lekcji karty przez okno. My tylko grzecznie na religii w tysiąca graliśmy... W związku z tym, że stało się to na najwyższym piętrze szkoły, mieliśmy później zabawę w szukanie kart na wszystkich parapetach. Nie mamy pomysłu jak ściągnąć z pewnego daszku znajdującego się 7 metrów nad ziemią asa pik. Znaczy się pomysł już jest: jutro bierzemy zestaw wspinaczkowy, ale gorzej z chętnym do wspinaczki . Dziewiątka pik zaginęła w akcji. Resztę udało nam się znaleźć. Wyciągaliśmy je nawet z pod kół samochodów odjeżdżających nauczycieli (mam nadzieję, że Mietek się wyliże...).

  nieźle, a nie prościej było by kupić nową talie kart ?

Offline

 

#18 2006-11-18 11:31:34

ba(D)ud

Lepszy bywalec

5150723
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-17
Posty: 81
Punktów :   
WWW

Re: Rydzykowa społeczność.

Może i prościej, ale żal nam było tych zmarnowanych drzew.


^ W razie pożaru, przeczytaj powyższy tekst ^

Offline

 

#19 2006-11-18 18:12:08

gabi382

Bywalec

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 50
Punktów :   

Re: Rydzykowa społeczność.

U nas są dwie parafie, to raz się pożarli o to do której parafii przynależy osiedle( czytaj która parafia będzie mogła tam chodzić i kase zbierać na Boże Narodzenie itd.). Taka aferka wyszła że z mojej parafii gwardian musiał wyjechać, no nie tylko on, część "kadry" się zmieniła, ale jego najbardziej mi było szkoda. Bo w sumie fajny był. Założył "Oazę dzieci Boży", zawsze dzieciakom rozdawał paczki z cukierkami na Wielkanoc i Boże Narodzenie., organizował fajne konkursy z nagrodami, po prostu ożywił... parafię. Potem jak wyjechał nikt już czegoś takiego nie organizuje .

Offline

 

#20 2006-11-18 20:56:22

tsubasa

Post-maniak

2632674
Skąd: mam to wiedzieć ? :PP
Zarejestrowany: 2006-09-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Rydzykowa społeczność.

Nie żartuje.Ci księża to tacy świeci są.Takich aniołów z siebie robią.Szkoda tej dziewiątki P


Who i'ts person only for me?My special person,person only for me...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Niechorzu Sports Manager