Na każdy temat

Rozmawiamy tutaj na każdy temat, serdecznie zapraszam wszystkich , którzy mają jakiś problem lub po prostu chcą poznać nowych ludzi i dobrze się bawić.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2006-10-15 04:32:05

dorcia

Administrator

Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 381
Punktów :   

Miłośc to szczęscie ?

Przecież gdy pokłucimy sie z bliską sercu osobą to cierpimy bardziej, jeżeli bliska osoba zawiedzie to jest to ból nie do opisania, oczywiście są też dobre chwile, ale te złe potrafią zranić. Co o tym sądzicie?

Offline

 

#2 2006-10-15 15:47:11

motylek_teczowy

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 150
Punktów :   

Re: Miłośc to szczęscie ?

Bez wątpienia największe szczęście jakie może spotkać człowieka!Ona "uskrzydla,uczy latać"...a to,że są kłotnie to normalne,jak wszędzie.Najważniejsze,żeby umieć sobie wybaczać.Pewnie,że upadki bolą i to podwójnie,ale przecież nie umielibyśmy żyć bez miłości!!!Tylko ona jest nieśmiertelna na tym świecie i gwarantuje wieczność...bo reszta to jest"marność nad marnościami" jak pisał Kohelet


})i({ życie to ulotne chwile jak tęczowe motyle })i({

Offline

 

#3 2006-10-21 01:15:15

SadAngel88

Moderator

9359081
Skąd: Orzysz
Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Re: Miłośc to szczęscie ?

Miłośc powinna być traktowana jako szczescie.
W końcu prawdziwie kocha się tylko raz ;]
a miłość nawet w cierpieniu jest piękna...


people think Im insane because im a sad all the time.... †

Offline

 

#4 2006-11-11 20:26:25

gabi382

Bywalec

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 50
Punktów :   

Re: Miłośc to szczęscie ?

Odwzajemniona owszem jest najwspanialszym darem od życia, jednak jeśli zakochacie się bez wzajemności... taka miłość to największe przekleństwo jakie może spotkac człowieka. Najgorsza jest natomiast ta niepewność pomiędzy okresem kiedy jesteście pewni że komuś się podobacie, a tym że podobacie się . ...ech. Ta niepewność dobija.

Offline

 

#5 2006-11-11 21:17:49

motylek_teczowy

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 150
Punktów :   

Re: Miłośc to szczęscie ?

tak ,zgodzę się z Tobą Gabi,że ta niepewność dobija ale uwierzcie mi,że nikt nie jest z żelaza i nawet najbardziej szalona nieodwzajemniona miłość może przerodzić się w coś pięknego...obustronnego...trwałego ale wiadomo,że w tym największy jest ambaras,żeby dwoje chciało na raz


})i({ życie to ulotne chwile jak tęczowe motyle })i({

Offline

 

#6 2006-11-11 21:26:49

tsubasa

Post-maniak

2632674
Skąd: mam to wiedzieć ? :PP
Zarejestrowany: 2006-09-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Miłośc to szczęscie ?

fakt żeby zaangażowanie było obustronne.Czasem o to trudno...


Who i'ts person only for me?My special person,person only for me...

Offline

 

#7 2006-11-11 21:28:42

dorcia

Administrator

Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 381
Punktów :   

Re: Miłośc to szczęscie ?

tsubasa nie czasem tylko bardzo często

Offline

 

#8 2006-11-11 21:32:17

tsubasa

Post-maniak

2632674
Skąd: mam to wiedzieć ? :PP
Zarejestrowany: 2006-09-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Miłośc to szczęscie ?

hehe,no to chciałam powiedzieć,ale ja się wysłowić nie zawsze  umiem(czyt. nigdy nie umiem


Who i'ts person only for me?My special person,person only for me...

Offline

 

#9 2006-11-11 21:44:59

motylek_teczowy

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 150
Punktów :   

Re: Miłośc to szczęscie ?

Oj nigdy nie mów nigdy los zsyła nam wiele niespodzianek tych miłych również więc wg mnie miłość każda (partnerska,rodzicielska,siostrzana,etc-ale bez udziwnień! ) jest czymś nieziemskim...bo świadczy o nas i o tym,że mamy uczucia i przelewamy je na kogoś...miłość uskrzydla uczy latać!!!


})i({ życie to ulotne chwile jak tęczowe motyle })i({

Offline

 

#10 2006-11-11 21:47:29

tsubasa

Post-maniak

2632674
Skąd: mam to wiedzieć ? :PP
Zarejestrowany: 2006-09-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Miłośc to szczęscie ?

ładnie napisane,tylko czy prawdziwe?


Who i'ts person only for me?My special person,person only for me...

Offline

 

#11 2006-11-11 21:54:02

motylek_teczowy

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 150
Punktów :   

Re: Miłośc to szczęscie ?

Najprawdziwsze w świecie!!! na moim przykładzie wsio piszę przecież nie od razu miałam Męża... ale od czego jest się kobietą!można stosować takie sztuczki,że kolo nawet nie wie,że się zakocha a jednak!i jak to było w "Krzyżakach"- "mój Ci on!!!" wiadomo nie było łatwo,ale żeby usłyszeć KOCHAM CIĘ po 2ch miesiącach miłosnych uniesień od Ukochanej osoby,to warto


})i({ życie to ulotne chwile jak tęczowe motyle })i({

Offline

 

#12 2006-11-12 20:03:56

SadAngel88

Moderator

9359081
Skąd: Orzysz
Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Re: Miłośc to szczęscie ?

Zgadzam się , zgadzam.. bardzo warto czekać na takie miłosne wyznanie...
Ono daje niesłychanie wielkie pokłady radości i energii...
Zakochany człowiek promienieje szczęściem.


people think Im insane because im a sad all the time.... †

Offline

 

#13 2006-11-13 11:10:38

gabi382

Bywalec

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 50
Punktów :   

Re: Miłośc to szczęscie ?

heh...no więc jak warto to poczekam:p. A jakie macie że takto ujme "patenty" na chłopaka tzn. po czym poznać ze się komuś podobacie?? Co robicie żeby was zauważył??Skąd wiedzieć kiedy wykonać krok???? Wiem głupie pytania, ale podoba mi się pewien chłopak, a ja jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o te sprawy. Czasami wydaje mi się że na mnie patrzy, ale kiedy się odwracam...to już nie widzę jego wzroku...heh. Gadałam z nim na gadu, kumpele radzą żeby podejść do niego w szkole, ale ja się boję ...Co robić ????
Ps. Chłopaki też pisać, jak się zachowujecie gdy dziewczyna wam się podoba:D. Mi się przyda już każda rada bo jestem tak jakby w kropce. Z góry dzięks.

Offline

 

#14 2006-11-13 16:27:25

ba(D)ud

Lepszy bywalec

5150723
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-17
Posty: 81
Punktów :   
WWW

Re: Miłośc to szczęscie ?

Co to jest miłość?
Miłość to światło życia.
...A co to małżeństwo?
Rachunek za światło.


^ W razie pożaru, przeczytaj powyższy tekst ^

Offline

 

#15 2006-11-13 17:35:52

motylek_teczowy

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 150
Punktów :   

Re: Miłośc to szczęscie ?

Hehe no widzisz Gabi,bo tu jest taki zonk,że na każdego faceta inaczej działają patenty kobiecych sztuczek uwodzenia nie chwaląc się osobiście przez 2,5 miecha zdobywałam czyjeś uczucie i udało mi się! dziś jest już ponad 8 miesięcy razem A co robiłam? Pisalismy duuuuuuuuuuuuuuuuuuużo na gadu i pisaliśmy duuuuuuuuuuuuuuużo esków a treści były wielorakie...zaczęło się od "booooooooooooom bass bass!!!techno rulezzzzzzzzzz!!!pozdro Motylku od DJ Radzia " a potem leciały coraz ciekawsze eski bynajmniej pokroju bliskiej przyjaźni tylko ja byłam jego dobrą koleżanką,potem bliską przyjaciółką,od 10 marca oficjalnie dziewczyną a od 7 kwietnia Żoną a jak go poderwałam?oczywiście na lekki makijaż,rozmowy o naszych pasjach (nowinki w świecie techno etc ),no wiadomo,że jakaś spódniczka,tudzież kozaczek dekolcik... ukradkowe spojrzenia,przypadkowe dotknięcie dłoni ... heh mogłabym o tym napisać książkę a jak poznać,że się komuś podobasz?gapi się na Ciebie jak ciele na malowane wrota i swoim kolegom opowiada jakieś historie o swojej koleżance ale czasem można trafić na minę pokerzysty (jak ja na Radka! ) i nic nie da po sobie poznać... trzeba po prostu przejąć sprawy w swoje ręce jeżeli naprawdę Ci zależy i będziesz kierować się sercem,to świat należy do Ciebie.Wiadomo,że dużą rolę odgrywa tzw."chemia".Jeżeli jej nie ma,to ciężko będzie kogoś wyrwać.Ale ja mówię wszystkim kobietom,że NIE MA MĘŻCZYZNY ZE STALI KTÓRY BY MIAŁ SERCE Z KAMIENIA!!!wcześniej czy później faceci ulegają,bo nie umieją się oprzeć płci pięknej


})i({ życie to ulotne chwile jak tęczowe motyle })i({

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Niechorzu Sports Manager